چاپ و انتشار کتاب "کار تیمی اثربخش"

گرایش به عضویت و فعالیت انسان در قالب گروههای مختلف اجتماعی از جمله نیازهایی است که بلافاصله پس از نیازهای اولیه وی مطرح می‌شود. در واقع، می‌توان آن را آستانه رشد و تعالی انسان قلمداد کرد که شاید در بسیاری از موارد، خارج از اراده و اختیار وی تلقی می‌شود. با این‌حال، چنین وضعیتی کافی نمی‌نماید و هدفمندی و بهره‌گیری بهینه از صلاحیتهای افراد به‌ویژه در امور سازمانی و فعالیتهای کلیدی مستلزم بلوغ بیشتر انسان در مناسبات اجتماعی و به‌ویژه، فعالیت در چارچوب تیم است. ایجاد، تحقق و پایدار کردن کار تیمی و تاثیرات ناشی از آن مستلزم کنار آمدن با چالشهای گوناگون، حل مسایل مختلف و ایفای نقش مطلوب توسط تمامی اعضای آن است.

در کتابی که تحت عنوان "کار تیمی اثربخش" توسط اینجانب به رشته تحریر درآمده و توسط "شرکت فراآزما پردازش" انتشار یافته، ضمن بررسی فرایند حاکم بر شکل‌گیری و تحقق کار تیمی، راهکارهای مناسب برای درک بهتر وضعیت و انجام اقدامات لازم هنگام برخورد با پدیده‌های مزبور ارایه شده است.

مطالب کتاب در پنج فصل و به صورت زیر تدوین شده است:

-        کلیات کار تیمی

-        موثرسازی کار تیمی

-        فرهنگ‌سازی کار تیمی

-        برگزاری جلسات موثر تیمی

-        آفات کار تیمی

کتاب در قطع نیم‌رقعی چاپ شده و قیمت پشت جلد آن 1500 تومان است. علاقمندان می‌توانند از طریق این وبلاگ، ایمیل اینجانب (yazdanmb@yahoo.com) یا شماره همراه 09121962199 نسبت به سفارش و تهیه آن اقدام کنند.

/ 3 نظر / 64 بازدید
دکتر باران دوست

سلام هم تبریک می گم و هم خوشحالم که به موضوع کار تیمی توجه می کنید پاینده باشید باران دوست

بهمن ارجمند

انتشار کتاب را تبریک عرض می کنم.به امید آثار دیگر در آینده.

علي مقدس نژاد

خيلي جالب و جذابيت داشت متشكرم از نويسنده كتاب